Instant rate lookup

Sledujte HISTORIU JÁZD

Sledujte Limo Bratislava históriu, účty & faktúry online. Click Here...

Request a quote

VYŽIADAŤ CENU

Potrebujete cenu pre Limo Bratislava? Vyžiadajte si ju v dvoch krokoch.

Create an account

VYTVORIŤ LIMO ÚČET

Spravujte Limo Bratislava účet kdekoľvek. Vytvoriť účet...

O Limo Bratislavaairport transfer, limo Bratislava Vienna transfer, Vienna-Bratislava taxi, limo bratislava

Limo Bratislava (limuzínová divízia spoločnosti GTLM) je limousine servis spoločnosť zameraná na komplexné riešenia osobnej pozemnej dopravy so sídlom v Bratislave, ktorá sa zameriava na poskytovanie bezpečnej a spoľahlivej dopravy. Inteligentná členená flotila limuzín a mikrobusov, sofistikovanými rezervačný systém je to pravé riešenie pre Vás. Kvalita spoločnosti a pozornosť k detailu je poctená dôverou širokého spektra slovenských a medzinárodných firemných zákazníkov aj privátnych klientov, travel agentov, hviezd ...

Vychutnajte si vysoko kvalitný atmosféru, príjemné prostredie našich vozidiel, flexibilitu a mobilitu bez kompromisov. Naši vyškolení pracovníci sú spoľahliví, profesionáli s niekoľkoročnou praxou. Privezieme Vás diskrétne, bezpečne a spoľahlivo k cieľu.

S Limo Bratislava si môžete byť istí, že budeme mať vždy vozidlo, ktoré potrebujete, spoľahlivého a diskrétneho vodiča, ktorý pozvá, Bratislavu a jej okolie, a je tiež skúsený v ostatných obchodných a turistických oblastiach v regióne.


My v Limo Bratislave vieme, že si zaslúžite „more than transfer for everyone“.

  Jednoducho, exkluzívne a spoľahlivo. To je naša služba pre Vás

podpis

Ing. Peter Smutny

CEO